Cześć, jestem Natalia

Pomagam kobietom, aby przestały być pokrzywdzonymi ofiarami, które stawiają siebie na ostatnim miejscu. Chcę, aby zbudowały silne poczucie własnej wartości, zadbały wreszcie o siebie i swoje potrzeby.

Wymarzyłam sobie przestrzeń dla wyjątkowych kobiet, które chcą pokazać to, czym się zajmują, jakie wspaniałe rzeczy robią dla siebie i swoich bliskich. Chcę pomóc zbudować spójną komunikację w Internecie, rozpoznawalną markę i społeczność.  Wierzę, że mogę dołożyć swoją małą cegiełkę w tym procesie. Do założenia marki zainspirowały mnie kobiety, koleżanki, które często zwracają się do mnie po radę w trudnych i ciężkich momentach.

Nazwa JESTEM WYJĄTKOWA idealnie pasuje i do mnie, i do tego miejsca. Mam nadzieję, że znajdziesz tu czas na chwilę refleksji do prowadzenia szczęśliwego, wyjątkowego życia, zainspirujesz się, odnajdziesz w życiu sens i szczęście oraz przekonasz się, że jesteś wartościową kobietą.

Na blogu inspiruję i motywuję, poruszane są tematy z zakresu zdrowia, relacji damsko – męskich, mody, wizażu, gastronomii czy psychologii itp. Nie chcę ograniczać się do jednej dziedziny, dlatego zdecydowałam się na blog lifestylowy, jednak wszystkie kategorie łączy tematyka dla kobiet. Z tych dziedzin także będę tworzyć ebooki oraz kursy online.

Na przykładzie marki JESTEM WYJĄTKOWA chciałabym abyś odnalazła w sobie wyjątkowość :* MY – kobiety – jesteśmy wspaniałe. Niezwykle silne, inteligentne i potrafimy znieść znacznie więcej niż mężczyźni.

Mocno wierzę, że ta marka ma sens <3

Prywatnie mgr Finansów i Rachunkowości, dyplomowany Menadżer Sprzedaży oraz specjalista ds rekrutacji pracowników.